MARCIN DRABIK
Vega Test

marcinMoja przygoda ze zdrowiem zaczęła się na studiach Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim na których, miałem okazje poznać organizm człowieka. Jego fizjologie co jest niezwykle pomocne w dzisiejszej pracy. Zawsze miałem poczucie,że zdrowie ma związek z tym jakie życie prowadzimy to jaką dietę stosujesz, jak oddychasz, jak o sobie myślisz wreszcie czy masz chociaż chwile na odpoczynek czy sen.

Kurs Vega-Testu ukończyłem w 2010r. Za mną lata ciężkiej pracy, ale i wiele doświadczeń . Współprace w tym czasie obfitowały w klasyczne przypadki obecności: glist,owsików, lamblii wśród dorosłych czy dzieci, stanów zapalnych bakteryjnych np.:helicobactera, chlamydii czy grzybic candida ale i większych problemów tasiemczyc czy ciężkich bakterii borrelii czy pierwotniaka malarii.
Były też przeróżne przypadki chorobowe w których często Państwo szukaliście pomocy i w których to przypadkach często usuniecie patogenów skutkowało zniknięciem objawów np.: astma,alergie,bezsenność,stany zapalne narządów rodnych,nietolerancje pokarmowe,owrzodzenia jelita grubego, stany zapalne żołądka, chroniczne zaparcia, biegunki,przykurcze mięśni, stany zapalne stawów, ograniczenie ruchomości w stawach,bezsenność, choroby skóry egzema, wysypki i wiele innych…
Współpraca z wieloma specjalistami medycyny konwencjonalnej: lekarzami ortopedii,alergologami, pediatrą, dr nauk medycznych w dziedzinie zdrowia publicznego,fizjoterapeutami na poziomie olimpijskim jak i lokalnym,terapeutami medycyny niekonwencjonalnej,dietetykami różnych diet wegańskich,wegetariańskich,czy optymalnej oraz ze sportowcami na poziomie krajowym kadry Polski w piłce siatkowej, chodziarzy , siłaczy oraz wiele kursów rozwojowych czy innych rodzai medycyny: Ayurvedyjskiej czy Chińskiej. Pozwoliły mi na wyrobienie własnej metody terapii.
Za możliwość wszystkich tych współprac dziękuje i polecam się na przyszłość.

 

ANETA KOŚCIELSKA

Chiropraktyka – terapia manualna kręgosłupa

Aneta_Koscielska_mmUkończyła Łódzką Akademię Zdrowia z oddziałem w Kielcach z zakresu masażu i terapii manualnej kręgosłupa.
Od 8 lat przyjmuje w prywatnych gabinetach terapeutycznych na terenie całego kraju (Szczecin, Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski, Kielce, Świeradów Zdrój, Jelenia Góra, Legnica). Przed każdym zabiegiem wykonuje masaż rozgrzewający i rozluźniający mięśnie przykręgosłupowe, mający na celu przygotowanie pacjenta do właściwej terapii. Kręgosłup to fundament naszego ciała i zdrowia. Zaburzenia w prawidłowym funkcjonowaniu kręgosłupa są powodem wielu dolegliwości. Zakres prowadzonych przez nią zabiegów polega na usunięciu schorzeń takich jak : skolioza, rwa kulszowa, dyskopatia, przepuklina i wypuklina międzykręgowa.

 

 

MAŁGORZATA  MAJCHRZAK – Naturoterapeuta

Biorezonans, prądy selektywne, dietetyka, ziołolecznictwo, stawianie baniek ogniowych, konchowanie i świecowanie uszu

Dietetyka była dla mnie najpierw koniecznością zdrowotną , a od kilku lat stała się również moją pasją i zawodem. Porzuciłam dotychczasową  pracę i odważnie rozpoczęłam kształcenie w kierunku ogólnomedycznym w Medycznym Studium Zawodowym  z oddziałem w  Ostrowie Wielkopolskim. Rozszerzyłam wiedzę na  kursach w Polskiej Akademii Kultury i Sportu w Gdańsku oraz w Centrum Edukacji Sportu i Dietetyki w Olsztynie. Ukończyłam studia licencjackie w Poznaniu  w zakresie  Dietetyk Kliniczny i studia podyplomowe w kierunku Naturoterapia.  Posiadam wiedzę  z dziedziny ziołolecznictwa, dietetyki, podstaw medycyny chińskiej, nietolerancji pokarmowych, wirusów, bakterii, pasożytów  bytujących w organizmie, sposobie ich diagnozowania za pomocą Vega Testu (certyfikat) oraz zastosowania prądów selektywnych na stabilizację układu wegetatywnego człowieka.

Szerokie spektrum wiedzy pozwala mi skutecznie pomagać  w zakresie diagnozowania, a następnie doboru właściwego postępowania w odzyskiwaniu zdrowia.

Biorezonans służy mi w  diagnostyce organizmu w celu dokładniejszego dobrania suplementacji  .

Składniki mineralne decydują nie tylko o dobrej formie fizycznej, witalności, ale warunkują również sprawność psychiki i układu nerwowego człowieka. Przykładowo brak magnezu lub wapnia powoduje, iż czujemy się nieszczęśliwi, przygnębieni, nerwowi czy pełni niepokoju.

Korzystanie z kwantowej medycyny jako podstawy znalazło zastosowanie w opracowaniu zaawansowanego sprzętu elektronicznego umożliwiającego odbiór słabego pola magnetycznego ludzkich komórek. Poznanie tak wielu wyników w sposób tradycyjny jest bardzo czasochłonne oraz niezwykle kosztowne. Medycyna kwantowała daje nam coraz to nowe i niezwykłe precyzyjne rozwiązania. Dzięki Kwantowemu Analizatorowi Magnetycznemu QUANTUM jesteśmy w stanie rozpoznać zmiany zachodzące na poziomie komórkowym, znaleźć przyczyny naszych dolegliwości, problemów zdrowotnych, a nawet zapobiegać powstawaniu chorób.